קורסיקו היא פלטפורמה לקורסים און ליין,
או כמו שאנחנו רואים את זה, להפצת אור.

החזון שלנו

המטרה היא לתת לכם את הבמה להגיע בקלות לכמה שיותר אנשים, מבלי שתזדקקו ליותר מידי מידע טכני או להיכנס להוצאות כספיות של אלפי שקלים עוד לפני שהתחלתם למכור בכלל את הקורס שלכם.
הרצון שלנו הוא ליצור סביבה שלומדת וצומחת כל הזמן, והיום בעידן הדיגיטלי, קורסים און ליין זאת דרך נפלאה ליצור את זה כיוון שהם נגישים, בעלי עלויות נמוכות יותר כי אין צורך בהשכרת מקום, וזמינים לרשות הקהל שלכם 24/7.

ואתם, אלו שאוהבים ללמוד דברים חדשים כל הזמן, אתם הופכים להיות חלק מקהילה של האתר, ויכולים להנות לא רק מקורסים במגוון נושאים רחב הקיים על האתר, אלא גם מהפודקסט שלנו "להעביר את זה הלאה", המאמרים שעולים מידי שבוע לאתר ולהיפגש בקבוצה שלנו בפייסבוק.

אביחי חורי
אחיעד חזן
אורית מזרחי

היסטוריה

כיאה לאתר שעוסק בלימוד און ליין, גם אנחנו הכרנו און ליין.

אי שם בשנת 2016, התעניינו שלושתינו בתחום הקשור לשיווק שותפים. אחיעד ואורית שכבר הכירו עשר שנים קודם (גם און ליין), הכירו את אביחי במסגרת לימודים של שיווק שותפים ומשם, הכל היסטוריה…

טוב טוב, אולי אתם רוצים לדעת קצת יותר.

אז נספר לכם שאנחנו טיפוסים אוטודידקטים, תמיד אוהבים ללמוד, חלקנו "תולעי ספרים" (אביחי בעיקר), חלקנו באובססיה ללמוד כל פעם נושא מסויים מכל כיוון אפשרי (בעיקר אורית), וחלקנו החלטנו מה אנחנו רוצים להיות כשנהיה גדולים, ולמדנו בעצמנו מקצוע שלם (טוב, לא באמת חלקנו, זה מה שאחיעד עשה).

מה שתמיד היה משותף וזה הדבק שחיבר אותנו, זאת האהבה ללימודים ורצון גדול ליצור חברה טובה יותר. חברה של אנשים שנהנים ממה שהם עושים, ממה שהם לומדים ומשתמשים בכל הידע הזה לשפר את חייהם ואת חיי הסובבים אותם.

אנחנו שואפים לשמור על העשייה שלנו כאן בקורסיקו כמה שיותר בגובה העיניים, עוזרת לאלו שזקוקים לה וכזאת שמעלה רמות מוטיבציה לא רק ללמידה, אלא גם ליישום.