תנאי שימוש לגולשים באתר קורסיקו

הסכם זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

 1. השימוש באתר ובתכניו הינו כפוף לקריאת תקנון זה. יש לקרוא את התקנות היטב ובמלואו שכן שימוש באתר, בשירותיו, במידע וצפיה בתכנים המוצגים באתר ו/או כל פעולה אחרת באתר, מהווים הסכמה לכל סעיפי התקנון. אנא קראו את התקנון בתשומת לב, תקנון זה עלול להשתנות מפעם לפעם ללא הודעה מוקדמת.
 2. השימוש באתר הקורסים הינו מגיל 18 ומעלה בלבד.

 3. הנכם רשאים להשתמש בכל התכנים באתר אך ורק למטרות פרטיות, אישיות ולצורכי לימוד בלבד ולא לכל מטרה בעלת אופי מסחרי שיפגע באתר קורסיקו  ו/או במרצים ו/או בסטודנטים ו/או בשותפים שלו.

 4. אינכם רשאים להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לשכפל, לפרסם, להשתמש או לאפשר לאחרים להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר קורסיקו לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים בפרסומי דפוס וכדומה, לכל מטרה, בין שהיא מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאינה לצורך שימושכם האישי והפרטי כפי שפורט בסעיף 2.

 5. באתר קורסיקו מתפרסמים תכנים רבים שמקורם במרצים המשתמשים באתר ובכלים שאותם האתר קורסיקו מציע. תכנים כאלה מתפרסמים בקהילות, בקבוצות דיון (פורומים), בצ'אטים, ובשירותים אחרים המאפשרים לכם להזין לאתר זה תכנים שהם פרי יצירתכם. קורסיקו אינו נושא בשום אחריות לתכנים אלו, והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם – חלה על המרצה שמסר אותם לפרסום. במידה שיתברר כי תכנים אלו מפרים זכויות יוצרים או פוגעים בזולת מבחינת שמו הטוב  או פרטיותו קורסיקו רשאי להסירם לאלתר מהאתר. בנוסף לכך, קורסיקו רשאי להורות לכם לבטל כל קישור, לפי שיקול דעתו, במידה שהקישור פוגע  או מהווה הפרה של זכויות יוצרים. במידת הצורך יסיר צוות האתר קורסיקו את הקישור בעצמו.

 6. כשאתם מציגים תכנים באתר קורסיקו אנו מבקשים מכם לוודא שהם אינם שקריים או מטעים, מעליבים או מטרידים, מאיימים או מפרים זכויות של הזולת על פי דין.

 7. כאתר חינוכי, מן הראוי שכולנו נכבד את הזולת ובין היתר, ניתן קרדיט הולם ליוצרים שביצירותיהם אנו עושים שימוש ונקפיד לא להפר זכויות יוצרים.

 8. התכנים שאתם מציגים באתר קורסיקו יכולים להיות חשופים לכל משתמשי האינטרנט. לכן אנו מבקשים מכם לא למסור פרטים אישיים כדוגמת כתובת או מספרי טלפון, של ילדים שהם מתחת לגיל 18.

 9. אנו רשאים לדוור אליכם (לרבות עדכונים, מיילים שיווקים ומאמרים חדשים וכו')  ברגע שפתחתם או נפתח עבורכם חשבון באתר או שנרשמתם באחד הטפסים באתר.

 10. אנו רשאים לחשוף את פרטיכם ,לרבות שמכם וכתובת המייל שלכם למרצים של  הקורסים שנרשמתם אליהם ולמשווקי האתר

 11. תוקף הגישה לקורסים הינו עד שלושה חודשים מיום הרכישה ו\או ההרשמה.

צוות קורסיקו ישמח לעזור לכם בכל פנייה ובקשת עזרה.

הגנה על הפרטיות:

התכנים שאתם מציגים באתר קורסיקו יכולים להיות חשופים לכל משתמשי האינטרנט.

בכל שאלה או טענה ניתן לשלוח אימייל לתמיכה בכתובת: info@courseko.co.il ואנו נשתדל להתייחס לכל אימייל.